Воркшоп “Uni-Biz Bridge: Адаптивність та гнучкість викладача”

Викладацький склад Кафедра інформаційної діяльності та соціальних наук ТНТУ постійно долучається до активностей, які дозволяють не лише підвищувати власний професійний ріст, але й налагоджувати зв’язки із партнерами у сфері бізнесу.

З цією метою викладачки кафедри доцентка Галина ЩИГЕЛЬСЬКА та асистентка Тамара ЧОП пройшли воркшоп “Uni-Biz Bridge: Адаптивність та гнучкість викладача”, який проходив 29-31 серпня в онлайн форматі.

🗣Спікерами воркшопів були компанії-роботодавці: KPMG, SoftServe, Renesas Electronics, PwC, Genesis, Deloitte.

Під час триденних семінарів обговорювались теми тайм-менеджменту, інтерактивних форматів онлайн занять, телеграм-ботів для освіти, ефективного партнерства з бізнесом. На завершення проєкту учасники працювали в форматі World cafe, темою якого було “Освіта для відбудови країни”, де обговорювались актуальні питання щодо методів покращення якості освіти в України та її практичного спрямування.

🙌Вдячні організаторам за інформативні зустрічі та цікаві кейси.