Підсумки ІІІ Міжнародної наукової конференції «Воєнні конфлікти та техногенні катастрофи: історичні та психологічні наслідки»

20-21 квітня у ТНТУ ім. Пулюя проходила ІІІ Міжнародна наукова конференція «Воєнні конфлікти та техногенні катастрофи: історичні та психологічні наслідки». У конференції взяли участь 107 учасників, які представляють 6 закордонних та 24 вітчизняних ЗВО.

Розпочали конференцію вітальними словами ректор ТНТУ ім. І.Пулюя Микола Митник, Віктор Устенко, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації та Павло Марущак, проректор з наукової роботи ТНТУ ім. І.Пулюя.

📋Пленарне засідання було насичене надзвичайно цікавими та актуальними темами. Ми мали честь почути виступи:

▪️ Ольга Кошарна, канд. хім. наук, експертка з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки, членкиня ГО «Українське ядерне товариство»;

▪️ ️ Олег Медведєв (Національний університет оборони України імені Івана Черняховського);

▪️ Олег Герман, заслужений діяч мистецтв України (ТНТУ ім. Пулюя);

▪️ д-р Володимир Гуцайлюк (Військова технологічна академія імені Ярослава Домбровського, Польща);

▪️ Маркос Антоніо Ногейра, президент аналітичного центру “Ініціатива Португалія-Європа” (м. Брюсель, Бельгія);

▪️ майорка Анастасія Окаєвич (Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного);

▪️ Майя Цвітан Грубішин (Політехніка «Нікола Тесла», Хорватія);

▪️ Віталій Лозовий, д-р іст. наук, професор Національного інституту стратегічних досліджень;

▪️ Марін Лерґа, керівник громадської організації «Українсько-хорватська співпраця “Біла Хорватія”»;

▪️ д-р Анджей Сенк, Державний професійний університет в Сувалках (Польща);

▪️ Ірина Трубавіна, д-р пед. наук, проф. Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.

Не менш цікавою була зустріч на секційному засіданні, коли із доповідями виступали:

▪️ Анатолій Філінюк, д-р іст. наук, проф. Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

▪️ Катерина Акімова з Національного університету цивільного захисту України;

▪️ Вікторія Боднар, студентка групи БП-21 ТНТУ ім. І. Пулюя під керівництвом канд. іст. наук, доц. Галини Щигельської;

▪️ Тамара Чоп, асистентка кафедри інформаційної діяльності та соціальних наук ТНТУ;

▪️ Оксана Потіха, канд. іст. наук, доц. кафедри інформаційної діяльності та соціальних наук ТНТУ;

▪️ Максим Янусь, студент МП-11 ТНТУ ім. І. Пулюя (керівник к.іст.н. Олег Герман);

Д-р. іст. наук, доц. Андрій Криськов, завідувач кафедри інформаційної діяльності та соціальних наук ТНТУ виступив із заключною доповіддю.

🤝Ми неймовірно вдячні усім тим, хто знайшов час поділитись своїми дослідженнями з нами та усіма учасниками конференції у цей складний час.

Запрошуємо ознайомитись із збірником конференції за покликанням➡️https://bit.ly/3H8R7zG